Акумулятори заряджатимуться до 70% всього за 2 хвилини

Скільки часу потрібно на зарядку повністю розрядженого автомобільного акумулятора? Для Chevy Volt потрібно 4 години, для Nissan Leaf - близько 8 годин.

Проте згідно даних наукового журналу Advanced Materials, група вчених з Наньянського технологічного університету (Сінгапур) винайшли новий літій-іонний акумулятор, який можна зарядити до 70% всього за 2 хвилини. Це дозволить заряджати електромобілі в 20 разів швидше, ніж при сучасних технологіях. До того ж, новий акумулятор має термін служби до 10 000 циклів, що в 20 разів більше, ніж 500 циклів у сьогоднішніх акумуляторів.

12.jpg

Як це зробили? Відповідно до прес-матеріалів, дослідники замінили звичайний графіт, який використовується у стандартних батареях на діоксид титану - недорогий та доступний матеріал, який використовується в харчових добавках та сонцезахисних кремах.

Читайте також: Акумулятори найближчим часом можуть стати зовсім не потрібні

Хитрість заключається в тому, що дослідники знайшли спосіб перетворити частинки діоксиду титану в нанотрубки, які в 1000 разів тонші, ніж діаметр людської волосини. Нанотрубки радикально прискорюють хімічні реакції в батареї, в результаті чого зарядка акумулятора відбувається значно швидше.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка