Аналітики прогнозують середнє збільшення температури до 3°C до кінця століття

Банківські аналітики прогнозують середнє збільшення температури до 3°C до кінця століття.

Такі дані наводяться в оновлених прогнозах спільноти центральних банків і наглядових органів щодо підвищення екологічності фінансової системи (Network for Greening The Financial System), передає ecosphere.press

Організація представила шість сценаріїв кліматичних змін. Згідно з найнегативнішим, якщо країни продовжать нинішню політику і не будуть вживати заходів щодо уповільнення кліматичних змін, то до 2030 року температура може вирости більш ніж на 1,5°C, до 2050-го — на 2°C, а до кінця століття — більш ніж на 3°C, що пов'язане з серйозними фізичними ризиками.

Якщо країни будуть прикладати хоча б деякі зусилля для зменшення кліматичних ризиків, то до кінця 21-го століття потеплішає приблизно на 2,5°C.

Ще чотири сценарії більш позитивні і передбачають, що держави почнуть діяти прямо зараз або не пізніше 2030 року, і будуть активно впроваджувати заходи щодо уповільнення темпів зростання температури. В цьому випадку у залежності від конкретного сценарію потеплішає на 1,5°C—1,8°C.

Це оновлений звіт організації. Попередній передбачав тільки три сценарії і піддавався критиці через застарілі критерії аналізу.

Network for Greening The Financial System - спільнота центральних банків і наглядових органів, створена для обміну досвідом у питаннях протистояння екологічним і кліматичним ризикам у фінансовому секторі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка