Австралія будує другу за потужністю систему зберігання енергії

На острові Торренс у Південній Австралії встановили першу мережеву систему накопичення електроенергії потужністю 250 МВт і енергоємністю 250 МВт-год.

Проект другої за потужністю СНЕЕ в країні реалізує австралійська енергокомпанія AGL спільно з фінською Wärtsilä, постачальником акумуляторного обладнання, передає pv-magazine.com

Система накопичення електроенергії в Австралії забезпечить можливість зберігання електроенергії, виробленої як тепловою, так і ВДЕ-генерацією.

Проект будівництва системи накопичення електроенергії оцінюється у au$ 180 млн ($ 131 млн).

Оскільки генеруючими об'єктами, що належать AGL, виробляється 20% від загального обсягу електроенергії, виробленої в Австралії, очікується, що СНЕЕ буде відігравати ключову роль у забезпеченні балансової надійності енергосистеми у періоди пікового навантаження.

Згідно із заявою AGL, СНЕЕ, яка буде працювати в режимі віртуального синхронного генератора (virtual synchronous generation, VSG), стане найбільшим накопичувачем енергії, здатним працювати в режимі VSG. СНЕЕ також дозволить AGL розширити свій портфель генеруючих активів на базі ВДЕ і вирішити проблему нестабільності вироблення ВДЕ-генерації.

Будівництво СНЕЕ планується почати в кінці 2021 р., а експлуатацію – у 2023 році. За інформацією головного операційного директора AGL Маркуса Брокхофа, компанія розраховує створити до 50 місцевих робочих місць на піковій фазі будівництва СНЕЕ на додаток до 400 співробітників, які вже працюють на об'єктах компанії у Південній Австралії.

AGL планує довести потужність мережі СНЕЕ, що належить компанії, встановлених по всій Австралії, до 850 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка