ЄБРР і ЄС вирішили надати українським компаніям нові гранти під «зелені інновації»

ЄБРР і ЄС вирішили надати українським компаніям нові гранти під «зелені інновації»

Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський Союз вирішили надати додаткові гранти для підтримки інноваційних українських компаній, які використовують нові підходи для підвищення кліматичної стійкості.

Про це повідомляється на сайті ЄБРР, передає . https://mind.ua/news/20231283-ebrr-i-es-virishili-nadati-ukrayinskim-kompaniyam-novi-granti-pid-zeleni-innovaciyi

Шість компаній з України отримали кліматичні інноваційні ваучери на церемонії за участі Комісара ЄС з питань довкілля, океанів та рибальства Віргініюса Сінкявічуса: кошти покривають 75% прийнятних витрат (до €50000 та без ПДВ) на інноваційні рішення та технології, які ці приватні компанії використовують для протистояння кліматичним змінам.

Переможцями стали компанія з переробки пластикових відходів «Зе Гуд Пластик Компані», архітектурна студія «Екодар», виробник дріжджів «Ензим», інженерна фірма «Домініон», компанія «Віва Вікторія» та «Лабораторія перспективних ракетних двигунів», що займається ракетно-космічними технологіями.

«Українські компанії отримали гранти ЄБРР та ЄС на покриття 75% витрат на чисті технології, - зазначається у повідомленні. - Інновації включають у себе сільськогосподарські дрони, екобудинки з коноплі, «дружній» до навколишнього середовища пластик, тощо».

Перші кошти за цією програмою були видані в Україні у 2017 році. Наразі 28 українських компаній отримали гранти на зелені інновації на загальну суму 1 млн євро.

В Україні ця програма реалізується консорціумом під керівництвом неприбуткової організації Greencubator, що займається розвитком стійкого підприємництва, за участі консалтингової компанії CIVITTA.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка