Британія інвестує 10 млн фунтів стерлінгів у створення дослідницьких центрів «зеленого» фінансування

Великобританія має намір інвестувати 10 млн фунтів стерлінгів (13,9 млн доларів) у створення дослідницьких центрів "зеленого фінансування".

Ініціативу реалізує уряд у рамках зусиль з очищення світової економіки, передає nsenergybusiness.

«Дослідницькі центри нададуть дані світового класу та аналітику фінансовим установам та службам, таким як банки, кредитори, інвестори та страховики по всьому світу, щоб приймати інвестиційні та бізнес-рішення, враховуючи вплив на навколишнє середовище та зміну клімату, - зазначають в уряді. - Дослідження допоможе створити нові провідні світові продукти та послуги, які будуть боротися зі зміною клімату, такі як передові технології, що вимірюють сильні шторми та ризики повені для інвесторів у нерухомість, а також інструменти, які можуть покращити дані про промислові забруднення, пов'язані з інвестиційними портфелями».

Нові центри у Лідсі та Лондоні забезпечать банки новітньою екологічними та науковими дослідженнями, щоб допомогти компаніям адаптуватися до ризиків, пов'язаних зі зміною клімату.

Новий британський центр екологізації фінансів та інвестицій запрацює у квітні 2021 року, а фізичні центри у містах Лідс і Лондон відкриються через кілька місяців.

«Зміна клімату - це найбільша проблема, яку ми повинні вирішити, щоб захистити нашу планету для наших дітей та онуків, - говорить міністр енергетики та чистого зростання Енн-Марі Тревелян. - Дослідницькі центри заохочуватимуть фінансові служби спрямувати інвестиції у сектори і компанії, які мають менший екологічний слід».

Вона додала, що це допоможе підтримати галузі та підприємства у розвитку чистих зелених інновацій, створивши тисячі робочих місць по всій країні.

Нові центри зеленого фінансування також спрямовані на залучення та розвиток нових талантів «зеленого» фінансування з усього світу до великих міст Великобританії.

"Великобританія зможе лідирувати на міжнародному рівні екологізації глобальних фінансів, позиціонуючи Лідс і Лондон як глобальні центри зелених фінансів, а також захищаючи економіку і суспільство від кліматичних і екологічних ризиків, таких як екстремальні погодні явища, повені, велика втрата біорізноманіття та водні кризи, - стверджує уряд. - Успішне скорочення наслідків зміни клімату і адаптація до життя у мінливому кліматі забезпечать щорічні багатомільярдні фунти додаткових інвестицій приватного сектора».

Уряд заявив, що нові центри допоможуть відвернути інвестиції від "нестійкої діяльності, такої як вирубка лісів і викопне паливо", і направити їх у низьковуглецеві сектори, створюючи зелені робочі місця, будуючи галузі майбутнього і забезпечуючи, щоб клімат і навколишнє середовище були "в центрі прийняття фінансових рішень у Великобританії".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка