Данія заборонила безкоштовні поліетиленові пакети

З 1 січня 2021 року у Данії повністю заборонили безкоштовні легкі поліетиленові пакети, у які які упаковували товари в магазинах і кафе та при покупці їжі на виніс.

Таким чином данський уряд намагається привчити жителів країни до скорочення споживання пластикових пакетів і важливості їх переробки, передає news.online.ua.

"Переважна більшість наших пластикових відходів сьогодні згорає у великих сміттєспалювальних заводах, а це шкодить і клімату, і природі, - прокоментувала заборону міністр навколишнього середовища Данії Леа Вермелін. - Ми забороняємо пластикові пакети, які зазвичай не переробляються, але можна купити торбину-переноску для товарів, яка буде коштувати не менше 0,54 євро(близько 18 гривень) незалежно від розміру, тож кожному потрібно вирішити, чи справді вона так потрібна".

Чиновниця нагадала, що кількість пластикових відходів, які викидаються у Світовий океан щороку, еквівалентна викиданню цілої вантажівки пластику у море кожної хвилини. «Заборона на пластикові пакети може стати першим кроком до очищення нашої планети від сміття, яке не переробляється», - наголосила Леа Вермелін.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка