Данія зобов’язалась підтримати «зелену» енергетику в Україні

Данія підтримає в Україні компанії, що працюють з «зеленою» енергетикою.

Про це йдеться у договорі про співпрацю між Міністерством енергетики України та Міністерством закордонних справ Королівства Данія, передає greendeal.org.ua

«Угода стане новим етапом поглиблення міжурядового співробітництва, яке буде зосереджено на зміцненні середовища для стійких енергетичних рішень і технологій, заснованих на данському досвіді і технічної допомоги, а також можливостей для компаній, що працюють з «зеленою» енергетикою», — йдеться у повідомленні.

Як зазначає міністр енергетики України Герман Галущенко, Данія є одним з європейських лідерів у здійсненні переходу до «зеленої» енергетики. «Україна поділяє цілі Європейського зеленого курсу, - зауважив він. - Я бачу значний потенціал для поглиблення співпраці наших держав у розвитку відновлюваних джерел енергії та посиленні енергетичної безпеки".

У Міненерго зазначили, що Україна докладає значних зусиль для реалізації проектів, спрямованих на зменшення традиційного споживання енергії, підвищення рівня енергоефективності та впровадження енергозберігаючих технологій. Розроблений Міненерго проект Національного плану дій з енергоефективності передбачає зменшення кінцевого споживання енергії більш ніж на 17% до 2030 року.

У свою чергу, данське енергетичне агентство зробить свій внесок у вигляді консультацій, технічної допомоги та взаємного навчання фахівців українського енергетичного сектора.

"Енергетичне партнерство з Данією сприятиме поліпшенню умов для впровадження новітніх екологічно чистих енергетичних технологій та залучення інвестицій у стійку енергетику", - підсумував Герман Галущенко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка