Датська і тайванська компанія уклали найбільший договір купівлі-продажу відновлюваної енергії

Датська енергетична компанія Ørsted і тайванська TSMC підписали корпоративну угоду про покупку електроенергії (CPPA). TSMC купуватиме у Ørsted всю електроенергію, що генерується на морській вітроелектростанції «Greater Changhua 2b & 4» потужністю 920 МВт. Нині це найбільший контракт такого роду в галузі відновлюваних джерел енергії, повідомляє RenEn.

У договорі ціна фіксується на 20 років. Він запрацює після того, як Greater Changhua 2b & 4 буде введена в комерційну експлуатацію в 2025/2026 роках (за умови наявності мережевого підключення і остаточного інвестиційного рішення Ørsted).

TSMC, найбільше в світі підприємство з випуску напівпровідників, також є лідером в області екологічного виробництва. Відповідно до угоди з TSMC, офшорна вітрова електростанція Greater Changhua буде продавати електроенергію протягом 20-річного контрактного періоду за ціною, включаючи T-REC (Тайванський сертифікат на відновлювану енергію), яка вища, ніж пільговий тариф, який був отриманий в результаті першого тайванського вітроенергетичного аукціону в червні 2018 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка