Для Нью-Йорку спроектували 737-метровий хмарочос з вітряними турбінами і сонячними фасадами

У Нью-Йорку на острові Рузвельта пропонують побудувати 160-поверховий житловий хмарочос з вітровими турбінами, зеленими стінами і фотоелектричними фасадами.

Проект Mandragore New York створила паризька архітектурна студія Rescubika, передає svpressa

Висота будівлі складе 737 метрів. Вона матиме 36 вітрових турбін, 1600 дерев, 24 500 квадратних метрів зелених стін і 7 000 квадратних метрів фотоелектричних фасадів.


Житловий хмарочос, будівництво якого заплановано на острові Рузвельта, між мостом Квінсборо і південним краєм острова, навіяний формою мандрагори. Мандрагора - це рослина, чия часто антропоморфна форма (розгалуження, що надають людський вигляд, з руками і ногами) є джерелом багатьох легенд.


Своєю звивистою архітектурою споруда прагне символізувати відносини людства з природою і служить нагадуванням про те, що ми повинні берегти навколишнє середовище, щоб жити у симбіозі з планетою.


Проект передбачає використання дерев'яних матеріалів та теплонасосів.

У Mandragore New York також просувається концепція "енергетичної помірності", спрямована на скорочення споживання енергії за рахунок зміни способу життя і соціальних перетворень. Це виражається, зокрема, в обмеженні виробництва і споживання товарів і послуг до належного рівня.


"Люди могли б працювати з дому, зменшуючи приміський трафік — у кожній квартирі буде кабінет, - зауважують архітектори. - Хмарочос покликаний стати складовою міста, яка позитивно взаємодіє з людиною та її територією, яка буде враховувати вуглецевий слід, який повинен стати нейтральним до 2050 року".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка