До 2050 року водень може задовольнити 50% попиту на енергію у Великобританії

За даними дослідження Aurora Energy Research, водень може задовольнити половину енергопотреб Великобританії до 2050 року та відігравати важливу роль у досягненні цілей чистої енергії країни, пише renews.biz.

У доповіді зроблено висновок, що водень може забезпечити 480 терават-годин енергії до 2050 року. Широкомасштабне впровадження водню також може допомогти інтеграції відновлюваних джерел енергії в енергосистему, зменшивши потребу в пікові зимові місяці та збільшивши дохід на виробництво відновлюваних джерел енергії приблизно на 3 млрд. фунтів на рік до середини століття.

Аналітики прогнозують, що падіння витрат на технологію та ціни на газ призведе до постійного зниження ринкової вартості воденю, що, як очікується, в 2050 році опуститься нижче 50 мегават-фунтів на годину.

Стимулювання розвитку водневої інфраструктури у Великобританії могло б полегшити перехід країни на низьковуглецеву енергію та розблокувати можливості у великій промисловості та транспорті. Так, водень може задовольнити до 50% загальних потреб – в електроенергії, опаленні, промисловості та на транспорті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка