Експерти ООН представили новий план порятунку планети, який мають ратифікувати 196 країн

Робоча група ООН по роботі з проблемами екології представила глобальний проект захисту біорізноманіття та порятунку планети від кліматичних потрясінь в найближче десятиліття. Відзначається, що в проект нової Конвенції про біологічне різноманіття (CBD) внесли 21 ціль, пише Главком.

Зокрема, до 2030 року заплановано скоротити використання пестицидів у сільському господарстві на дві третини і посилити захист 30% світового океану і суші. До середини 21 століття в пріоритеті зниження рівня вимирання видів тварин на 90% і підвищення цілісності всіх екосистем.

Окрему увагу в конвенції приділено питанням здорового існування людини. Пропонується знизити забруднення з усіх джерел, в тому числі за рахунок скорочення пластикових відходів, а також збільшити площі природних куточків у містах.

«До 2030 року необхідно почати відновлення природних екосистем, щоб до 2050 року прийти до нульових викидів вуглекислого газу і мінімального впливу на навколишнє середовище», – заявляє виконавчий секретар CBD Елізабет Мрема.

Нові цілі представлять на глобальній конференції ООН в жовтні 2021 року, яка пройде в Китаї. Далі документ повинні будуть розглянути і ратифікувати 196 країн, які підписали Конвенцію про біологічне різноманіття. Її прийняли в 1992 році в Ріо-де-Жанейро.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка