Електрична енергія з підземної гарячої води

В Європі широко використовується енергія геотермальних вод. І частина її використовується для генерування електроенергії.              
В Європі успішно працюють геотермальні електростанції. Є перспективи розвитку такої генерації з використанням енергії, котра закумульована не тільки у геотермальних водах і в парі, але і в сухих гарячих скелях.


На даний час працює 59 геотермальних електростанцій, з котрих 47 в країнах ЄС. Загальна встановлена потужність – 1,6 ГВт(е). В країнах ЄС - 0,9 ГВт(е). Загальне виробництво електроенергії на рівні 10,9 ТВт*год/рік.

Лідером є Італія, котра має 50% від загальноєвропейської потужності. Цьому сприяє геологічне розміщення країни. Найдинамічніше розвивається Ісландія і Туреччина, а також Португалія, Іспанія і Франція, котрі незначно відстають. 

Франція є першопрохідцем у справі використання енергії сухих скель. Цим напрямком також займаються Хорватія, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Словаччина, Словенія та Іспанія.  Ця технологія має багато технологічних складнощів, але і вона має перспективу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка