Енергетичне співтовариство закликає Україну приєднатися до програми прискорення поетапної відмови від вугілля

Регіони України, а також Західних Балкан та ЄС закликають приєднатися до програми прискорення поетапної відмови від вугілля.

Про це йдеться у повідомленні секретаріату Енергетичного співтовариства, передає . 

Программа є частиною ініціативи для вугільних регіонів з перехідною економікою в Україні і на Західних Балканах, офіційно запущеної у грудні 2020 року. Вона управляється Європейською Комісією у співпраці з Енергетичним співтовариством, Світовим банком, ЄБРР, ЄІБ, Національним фондом Польщі з охорони навколишнього середовища та управління водними ресурсами та Європейським коледжем у Натоліні.

Зацікавленим заявникам пропонується подати заявку до 15 вересня 2021 року. Інформація про прийнятність та процес подання заявки доступна на веб-сторінці програми.

Программа надає регіонам можливість почати прямий діалог один на один, встановити контакти з різними зацікавленими сторонами, вчитися один у одного і передавати знання, йдеться у повідомленні секретаріату.

Регіони, що беруть участь, будуть об'єднані у пари на основі їх інтересів і досвіду, і вони виберуть теми, що мають відношення до поетапної відмови від вугілля, які будуть детально вивченні. Пріоритет надаватиметься формуванню пар, що складаються з одного вугільного регіону з Західних Балкан або України і одного вугільного регіону з ЄС. Однак це є гнучким і залежить від потреб.

Всі регіони, що беруть участь, отримають вигоду від навчальних візитів, обміну знаннями та експертної підтримки. На додаток до спеціальної експертної підтримки регіони отримають доступ до консультацій своїх колег через можливості практичного навчання, а також до інструментів і підтримки, які допоможуть їм обміркувати і оцінити свої переходи на даний момент і намітити свої наступні кроки. «Ця программа надає унікальну можливість для налагодження контактів, - зазначають у Секретаріаті Енергетичного співтовариства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка