Французи випустили повністю придатні для переробки сонячні панелі на біооснові

У Франції тестують фотоелектричні панелі на біологічній основіповністю придатні для вторинної переробки.

Нову технологію розробили Європейський дослідницький інститут Liten при Французькій комісії з альтернативних джерел енергії та атомної енергії (CEA) і французька технологічна компанія Roctool, передає taiyangnews.info

Панелі розміром 300 мм x 300 мм встановили у випробувальному центрі Roctool в Ле-Бурже-дю-Лак, Франція.

Liten, скорочено від лабораторії інновацій в нових енергетичних технологіях і наноматеріалах, і іменованої CEA-Liten, і Roctool досліджували ці модулі протягом 4 місяців з постачанням матеріалів на біологічній основі і випробуваннями на трансформацію.

«Ми тестуємо кілька серій панелей, щоб перевірити їх продуктивність і ударостійкість, - ззаначають у CEA-Liten & Roctool. - Також проводимо випробування на старіння тривалістю не менше 1000 годин».

Команда вважає, що результати є перспективними та обнадійливими, оскільки цей процес може скоротити час виробництва панелей у чотири рази. В даний час команда вибирає постачальників сировини і прагне представити перші прототипи до кінця 2021 або початку 2022 року.

Не вдаючись у подробиці, дослідники заявили, що поєднання матеріалів на біологічній основі і придатних для вторинної переробки з високопродуктивною технологією виробництва допоможе знизити вуглецевий слід фотоелектричних панелей майбутнього.

Ця дослідницька робота є частиною програми EasyPOC, підтримуваної регіоном Овернь-Рона-Альпи, яка заохочує високотехнологічні інновації, надаючи доступ до ключових технологій CEA.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка