Французькі архітектори розробили плавучий житловий комплекс з сонячними панелями і вітрогенераторами

Для республіки Кірібаті, що розташована на островах і атолах у західній частині Тихого океану, розробили плавучий житловий комплекс з сонячними панелями і вітрогенератором.  

Проект представила Французька архітектурна фірма Arco з Мопельє, передає rossaprimavera

Житловий комплекс включає в себе кілька модульних зроблених з дерева блоків, які збираються у майстерні на суші, і транспортуються на човні на потрібне місце, де збираються мешканцями.


Кожен блок має два рівні, на першому з яких знаходиться денна житлова зона, а також простір, призначений для професійної діяльності. На другому поверсі блоку розташовані спальні та ванні кімнати.


Плавучі будинки мають овочевий сад на даху, вітрову турбіну та сонячні панелі. Також на даху будинків розташовані накопичувачі дощової води. Кожен блок має фільтруючий сад для очищення стічних вод (крім санітарних). Вода, яка проходить через рослини, скидається у море. Мул зі стічних вод переробляється у компост.


Плавучі блоки з'єднуються у великі доки у вигляді кілець. 

Пропозиція житлового комплексу від ARCO, поряд з усіма складовими його елементами, спрямована на те, щоб об'єднати жителів і з'єднати їх на основі "стійкого" способу життя, близького до природи і культури.


 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка