Google покаже маршрут з найменшим вмістом вуглецю для поїздок на автомобілі

Google Maps допоможе вибрати маршрут з найменшими викидами вуглецю для поїздок на автомобілі.

Новий продукт стартував у США 6 жовтня, передає . theguardian.com

Автомобілісти зможуть вибрати маршрут з найменшими викидами вуглецю, як тільки будуть прийняті до уваги такі фактори, як рух і ухили дороги.

Карти Google повинні пропонувати водіям маршрут з найменшим вмістом вуглецю для обраної ними поїздки в рамках нової політики пошукової компанії в галузі охорони навколишнього середовища.

У тих випадках, коли час в дорозі різних маршрутів співпадає, Google Maps за замовчуванням пропонує варіант з найменшим викидом вуглецю.

«Ініціатива може заощадити 1 млн тонн вуглекислого газу на рік, що еквівалентно прибиранню з дороги 200 000 автомобілів,- заявив виконавчий директор Google Сундар Пічаї. - Подорож на автомобілі - один з найбільш вигідних варіантів, які люди роблять щодня».

В Європі новий продукт Google Maps запрацює у 2022 році.

Google додав, що онлайн-покупцям автомобілів буде простіше переглядати варіанти гібридних і електромобілів і порівнювати їх з моделями, що працюють виключно на викопному паливі.

Інші зелені ініціативи, оголошені технологічною компанією, включають розміщення інформації про викиди у пошуковій системі тарифів авіакомпаній Google Flights. З 6 жовтня користувачі по всьому світу зможуть бачити викиди вуглецю на одне місце для кожного рейсу і варіанти рейсів з більш низьким вмістом вуглецю. Пошук готелів також включатиме інформацію про зусилля готелів щодо забезпечення сталого розвитку.

Google також повідомив про зміни у пошуку покупок. Там, де користувачі шукають енергоємні пристрої, такі як посудомийні машини або водонагрівачі, пропозиції на вкладці "Покупки" зорієнтують покупців на енергоефективні варіанти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка