І обігріє взимку і дасть прохолоду влітку

Користувачі теплових помп мають тепер ще одну вигоду - можуть скористатися з високої ефективності теплових помп ще й у літній період. 

Для нормального мікроклімату в приміщенні  все більше коштів приходиться віддавати в літній період на охолодження приміщень. Для літнього кондиціонування підходить система з тепловою помпою «вода-вода». При цьому не потрібна робота компресора теплової помпи,  а працювати буде тільки циркуляційний насос. 
 
Цей варіант називається пасивна система охолодження. Працює система наступним чином. За допомогою циркуляційного насоса проходить циркулювання теплоносія по всій системі обгрівання. В радіаторах будинку температура теплоносія практично відповідає температурі повітря будинку. Цей теплий теплоносій попадає в підземні труби, в котрих він охолоджується від температури землі, а це 8-12 градусів. Циркулювання теплоносія приводить до пониження його температури, котра й передається в приміщення через радіатори.

1.jpg

Перевагою такої системи є ще й регенерація грунту (поступово підвищується на кілька градусів температуру грунту навколо закопаних труб), що дасть збільшення ефективності роботи теплової помпи в зимовий період для обігрівання. 

Для такого способу охолодження потрібні певні технічні переоснащення. Але в цьому випадку кошти такого охолодження все одно нижчі від звичайної кліматизації. Єдине, що не можна підвищувати температуру грунту більше ніж на 6 градусів.

Ще однією цікавою особливістю такого рішення є коефіцієнт ефективності СОР, котрий у цьому випадку складає 15-20, тобто в 4 рази вищий за звичайний кондиціонер.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка