Індійські вчені створили біодизель з масла дерева

Індійські вчені створили біодизель з масла дерева нім.

Способи виробництва, характеристики і можливості використання масла індійського бузку вивчили в якості зеленого палива для автомобільних двигунів вивчили інженери факультету машинобудування сільськогосподарського та технологічного університету Махарана Пратап в Удайпурі, передає hightech.fm

Дерево нім(Азадірахта Індіка) широко застосовується у традиційній медицині. Дослідження показали, що біодизельне паливо neem можна отримати за допомогою двоступеневої реакції трансетерифікації з виходом приблизно 88%. Воно має більш високу в'язкість і щільність, ніж звичайне дизельне паливо, отримане з нафти. Теплотворна здатність біодизельного палива так само дещо менше.

Однак суміш біопалива з нафтохімічним паливом у співвідношенні 5:1 має схожу на звичайне дизельне паливо в'язкість. Це дає можливість застосовувати його у дизельних двигунах.

Економічність двигунів, що працюють на біопаливі, істотно не змінилася. При цьому відбулося зниження викидів вуглекислого газу і вихлоп двигуна став більш прозорим. Використання 20% суміші біодизеля neem призвело до зниження викидів вуглекислого газу більш ніж на 0,14 кілограма на кіловат-годину вироблюваної енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка