Інженери працюють над створенням гігантського екологічного лайнера із сонячними вітрилами

Дизайнери та інженери розробляють перший у світі «зелений» круїзний корабель. Перший його рейс запланований на 2020 рік, пише The Telegraph.

55 000-тонний лайнер під назвою Ecoship розробляє команда з понад 30 інженерів та експертів. В його конструкцію включили цілу серію екологічних елементів. Найцікавіші з них – це 10 висувних вітрил, що оснащені сонячними панелями.

За словами розробників, лайнер буде екологічним і за своєю формою, і за своєю діяльністю. Аеродинамічний корпус, який дозволить домогтися більшої ефективності використання палива, за формою нагадуватиме кита і буде виконаний з нетоксичного протиобростаючого покриття, що імітуватиме риб’ячу шкіру.

Клімат на борту лайнера, включаючи опалення та вентиляцію, буде підтримуватися природним чином, а завдяки замкнутій системі водопостачання всі стічні води будуть очищуватися і використовуватися повторно. Крім того, дощова і морська вода накопичуватиметься і використовуватиметься для поливу саду, який буде на борту лайнера.

Ecoship покриватиме свої основні потреби в енергії з відновлюваних джерел, з використанням зрідженого природного газу в якості поповнення джерела енергії, тим самим мінімізуючи залежність від викопного палива.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: