Іспанія запустила першу в країні плавучу сонячну станцію

В Іспанії на штучному водосховищі Сьєрра-Брава ввели в експлуатацію першу в країні плавучу сонячну електростанцію потужністю 1,125 МВт.

Демонстраційний проект у місті Касерес, розташованому на заході автономного співтовариства Естремадура - одному з найгарячіших місць Іспанії - реалізувала енергетична компанія Acciona у співпраці з Amilibia Marinas, Isignere і Stansol, передає pv-tech.org

На станції встановили 3000 сонячних панелей різних типів, у тому числі двосторонні. Плавуча СЕС Сьєрра-Браві займає до 12 000 м2 або 0,07% загальної площі водосховища. Блоки по 600 сонячних панелей встановлені на 5 суміжних незалежних плавучих системах з різною орієнтацією і нахилом.

«СЕС використовуватиметься в якості випробувального стенду для нових технологій і варіантів встановлення розгортання фотоелектричних модулів, - зазначають у Acciona. - Іспанська мережа водосховищ, безсумнівно, є потенційним прямим ринком для цієї технології».

Будівництво плавучої сонячної електростанції почалося у березні 2020 року. Amilibia Marinas, Isignere і Stansol надали 5 суміжних плавучих систем, закріплених на дні штучного водоймища і пов'язаних з берегом пристанню.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: