Ізраїльський уряд інвестує 1 млн. доларів у розвиток агровольтаїки в країні

Міністерства енергетики та сільського господарства Ізраїлю вирішили запровадити пілотну дослідницьку програму для оцінки доцільності реалізації агровольтаїчних проектів у країні, пише PV-magazine.

Можливість поєднання сонячних електростанцій та сільського господарства в умовах обмеженої доступності землі та збільшення попиту на енергію вважається урядом безпрограшним рішенням.

Ізраїль – невелика країна, лише 20% якої є орними землями. У країні дедалі зростає потреба в нових потужностях для виробництва енергії. Це означає, що сільськогосподарська діяльність та енергетичний бізнес можуть скоро конкурувати за землю, і це конфлікт, якого ізраїльський уряд хоче уникнути.

З цієї причини Міністерства енергетики та сільського господарства об'єднали зусилля для вивчення того, чи можуть агровольтаїчні проекти стати реальним рішенням на внутрішньому енергетичному ринку. Для цього вирішили інвестувати у дослідницький проект 1 мільйон доларів.

«Подвійне використання землі для сільського господарства та генерації сонячної електроенергії є важливим кроком для нас», – сказав міністр енергетики Юваль Штейніц, додавши, що прихильність до агровольтаїки буде частиною урядового плану щодо додавання 15 ГВт фотоелектричної енергії до 2030 року.

2.jpg

Генерація сонячної енергії буде випробовуватися на садах, полях і теплицях. Одне з шести досліджень, проведене у партнерстві з Європейським Союзом, досліджуватиме потенціал спеціальних сонячних панелей для розміщення на дахах та всередині теплиць.

«Мета дослідження – зменшити споживання електроенергії теплицями у спекотних районах на 40% або генерувати електроенергію для мережі та зменшити викиди парникових газів на 25%», - уточнив уряд Ізраїлю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка