JPMorgan виділить $2,5 трлн на боротьбу зі зміною клімату

Американський банк JPMorgan Chase & Co. має намір виділити $2,5 трлн у найближче десятиліття на підтримку ініціатив у сфері боротьби зі зміною клімату та забезпечення сталого розвитку.

У тому числі близько $1 трлн буде направлено на проекти, що стимулюють використання екологічно чистих джерел енергії, таких як вітер і сонце, передає interfax.com.ua

Крім того, банк планує фінансувати транзакції, які сприяють соціально-економічному розвитку у країнах, що розвиваються, а також ініціативи, що сприяють економічній інтеграції населення на розвинених ринках, у тому числі у сфері доступного житла та охорони здоров'я.

"Зміна клімату і нерівність є двома найважливішими проблемами нашого часу, і ці зусилля будуть сприяти забезпеченню сталого економічного розвитку, яке стане запорукою екологізації планети і найважливіших інвестицій у підтримку недостатньо забезпечених громад", - заявив головний виконавчий директор JPMorgan Джеймі Даймон. – Закликаю компанії, уряди і політичних діячів підтримати ініціативи, які дозволять забезпечити перехід до низьковуглецевої економіки».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка