Китай планує встановити понад 30 ГВт нових накопичувачів енергії до 2025 року

До 2025 року Китай має намір встановити більше 30 ГВт нових потужностей для систем зберігання енергії.

Про це заявило Державне планове управління у рамках зусиль зі збільшення споживання відновлюваних джерел енергії при забезпеченні стабільної роботи енергосистеми, передає world-energy.org

Нове накопичення енергії відноситься до процесів накопичення електроенергії, в яких використовуються електрохімічні системи, стиснене повітря, маховик і суперконденсатор, але не гідронасос, який використовує воду, що зберігається за греблями, для вироблення електроенергії, коли це необхідно.

За даними китайського Альянсу зі зберігання енергії, станом на 2020 рік загальна потужність Китаю зі зберігання енергії становить близько 35 ГВт, з яких тільки 3,3 ГВт були новими сховищами енергії.

"Накопичення гідроенергії з перекачуванням і нове накопичення енергії є важливими технологіями і базовим обладнанням для підтримки нових енергетичних систем", - йдеться в заяві державного економічного планувальника Національної комісії з розвитку і реформ (NDRC).

"Вони життєво важливі для сприяння переходу до зеленої енергетики, реагування на екстремальні ситуації та забезпечення енергетичної безпеки."

Китай, найбільший в світі генератор електроенергії і джерело викидів вуглецю, заявив, що прагне до того, щоб до 2025 року на частку відновлюваних джерел енергії припадало більше 50% його загальної потужності з виробництва електроенергії, в порівнянні з 42% зараз.

Це створить проблеми для підтримки стабільної роботи електромережевої системи, оскільки поновлювані джерела енергії можуть змінюватися в залежності від погодних умов. докладно

Щонайменше в 10 регіонах Китаю розробники відновлюваних джерел енергії замовили установку накопичувачів енергії в якості допоміжних об'єктів сонячних і вітряних електростанцій.

NDRC заявив, що він вивчить і опублікує план розвитку нових систем зберігання енергії на 2021-2025 роки і подальший період, в той час як місцеві енергетичні органи повинні розробити Плани по масштабам і плануванню проектів нових систем зберігання енергії в своїх регіонах.

Комісія також заявила, що вивчить питання про перетворення існуючих ділянок виведених з експлуатації теплових електростанцій в об'єкти зберігання енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка