Китай вперше не профінансував вугільні проекти у рамках ініціативи "Один пояс, один шлях"

Китай вперше з 2013 року не профінансував вугільні проекти(видобуток і генерація) в першому півріччі 2021 року.

Як повідомляється у звіті Green BRI Center, викопне паливо не отримало інвестицій у рамках проекту "Один пояс, один шлях", передає interfax.com.ua.

У першій половині цього року інвестиції в енергетичний сектор, на який припадає найбільше інвестицій в рамках проекту "Один пояс, один шлях" – $6,1 млрд, розподілилися в основному між газовими проектами (37%), нафтовими (30%), а також проектами гідроенергетики (28%).

При цьому інвестиції у "зелену" енергетику скоротилися на 90% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпін у 2013 році запропонував ініціативу "Один пояс, один шлях", спрямовану на стимулювання світової торгівлі і розвиток транспортного сполучення за допомогою ініціатив наземного Економічного поясу "Шовкового шляху" і "морського Шовкового шляху XXI століття".

За даними Міністерства збройних сил КНР на кінець 2020 року, 138 країн і 31 міжнародна організація підписали 203 документи про співпрацю з Китаєм для реалізації зазначеного проекту.

За інформацією Міністерства торгівлі КНР, у першій половині 2021 року обсяг прямих іноземних інвестицій (ПІІ) з країн-учасниць ініціативи "Один пояс, один шлях" в Китаї виріс на 49,6%, з Асоціації держав Південно-Східної Азії – на 50,7%, з країн ЄС – на 10,3%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка