Китайська компанія розробила трьохфазну домашню систему зберігання сонячної електроенергії

Китайська компанія Sungrow розробила трьохфазну домашню систему зберігання сонячної електроенергії для європейського ринку.

Розробку представили 12 липня, передає sunnik.com.ua

«Ми зкомбінували 3-фазний гібридний інвертор і нову побутову акумуляторну батарею, - зазначають у Sungrow. - Від трьох до восьми акумуляторних модулів можуть бути об'єднані у систему зберігання ємністю від 9,6 до 25,6 кіловат-годин без прокладки проводів між ними».

За даними розробника, кожен акумуляторний модуль важить 33 кілограми і має десятирічну гарантію експлуатації.

З новою домашньою системою зберігання Sungrow візьме участь в очікуваному зростанні ринку в Європі. Аналітики припускали, що з 2022 року в Європі будуть щорічно встановлюватися фотоелектричні домашні системи зберігання загальною потужністю більше 1 гігават-години. Система Sungrow була розрахована на оптимізацію власного споживання сонячної електроенергії. Таким чином, максимальний струм розряду становить 30 ампер. Крім того, система передбачає можливе аварійне живлення з сучасним регулюванням навантаження і плавним часом перемикання менш ніж за 20 мілісекунд. «Оновлення домашньої пам'яті і перевірка даних у режимі реального часу здійснюються через новий комунікаційний модуль «WiNet-S», який входить в комплект», - зазначають у компанії.

На даний момент Sungrow не надала ніякої інформації про ціну і початок поставок нової домашньої системи зберігання сонячної електроенергії у Європі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка