Китаю потрібно закрити 600 вугільних станцій для досягнення нульових викидів парникових газів

Китаю необхідно закрити 600 вугільних електростанцій, щоб досягти вугільної нейтральності до 2060 року.

Про це йдеться у звіті аналітичної компанії TransitionZero, передає silkbridge.info

Китай повинен закрити майже 600 своїх вугільних електростанцій у найближчі 10 років, замінивши їх на поновлювані джерела електроенергії, щоб досягти мети за нульовими чистими викидами парникових газів до 2060 року.

«Однак заміна 364 ГВт вугільної генерації відновлюваною енергією призведе до чистої економії у 1,6 трлн доларів за цей період, оскільки енергія вітру і сонця набагато дешевше вугілля», - зазначають аналітики.

Хоча експерти з клімату вітають довгострокову мету Китаю до вуглецевої нейтральності, вони стурбовані тим, що збільшення викидів протягом наступних 10 років призведе до погіршення глобального вуглецевого балансу.

«Якщо Китаю не вдасться відійти від використання вугілля, решті світу не вдасться стримати небезпечну зміну клімату", - каже Метью Грей, спів-виконавчий директор TransitionZero.

Відкриття того, що Китай може заощадити гроші як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі, замінивши вугілля відновлюваними джерелами енергії, прояснює перспективу його рішучої відмови від вугілля у найближчі кілька років.

"Це показує, що Китай не тільки може досягти своїх кліматичних цілей, але і те, що лідери країни можуть прискорити їх досягнення, - зауважує Ел Гор. - Економічні можливості, представлені переходом від вугілля до чистої енергії, показують, що заходи по боротьбі зі зміною клімату і економічне зростання відбуваються одночасно».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка