Конгрес США продовжив підтримку сонячної енергетики на два роки

Конгрес США продовжив дію федеральних податкових відрахувань (Investment Tax Credits — ITC) для сонячної енергетики на два роки, а для вітроенергетики (Production Tax Credits — PTC) на один рік.

Про це свідчить пакет антикризових заходів спрямованих на подолання наслідків пандемії COVID-19 і, зокрема, змін клімату, передає renen

Податкове вирахування для сонячної енергетики залишиться на поточному рівні 26% для проектів, будівництво яких почнеться у 2021 і 2022 роках. У них буде 4-річний період для введення в експлуатацію, щоб скористатися податковими пільгами. Всі такі електростанції повинні бути введені в дію до 1 січня 2026 року.

Додаткове 30% податкове вирахування (ITC) було затверджене для морських вітроенергетичних проектів, будівництво яких почнеться до 2025 року.

Новий закон передбачає ще ряд заходів, спрямованих на стимулювання відновлюваних джерел енергії. Зокрема, Міністерству внутрішніх справ пропонується встановити не менше 25 ГВт сонячної, вітрової та геотермальної енергетики на державних землях до 2025 року. Також передбачено виділення 4 млрд доларів США на дослідження і розробки у сфері сонячної, вітрової, гідро - і геотермальної енергетики, 2,9 млрд доларів - на перспективні дослідження на ранніх стадіях і з високим рівнем ризику, 2,6 млрд доларів - на програму сталого розвитку транспорту Міністерства енергетики США, 1,7 млрд доларів - на допомогу малозабезпеченим сім'ям для установки відновлюваних джерел енергії у своїх будинках і 500 млн доларів - на дослідження зі зниження промислових викидів.

Новий пакет також включає Закон про кращі технології зберігання енергії (Better Energy Storage Technology-BEST Act), який передбачає виділення федеральних коштів у розмірі 1 мільярда доларів США протягом п'яти років на дослідження, розробки та демонстраційні проекти у сфері зберігання енергії.

Загалом новий пакет законів має 5593 сторінки і передбачає виділення 900 млрд доларів.

Примітно, що наприкінці 2019 року влада США відмовилася продовжити підтримку сонячної енергетики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка