Mercedes-Benz відкрив автозавод у Німеччині із сонячними панелями на даху

Mercedes-Benz відкрив в німецькому місті Зіндельфінгені сучасний автомобільний завод. Підприємство, яке отримало назву Factory 56, має низку інноваційних рішень і організації процесу складання машин, пише ЦТС.

Завод займає площу в 30 футбольних полів (220 тисяч кв. м). Він має енергоефективну конструкцію, що включає в себе сонячні панелі, встановлені на даху. Електронний документообіг дозволив звести до мінімуму кількість паперу, а більшість систем підприємства підключено до єдиного комп'ютерного центру.

До 2022 року Factory 56 планують зробити повністю CO2-нейтральним.

2.jpg

Як зазначає Mercedes-Benz, електроніка дозволяє в автоматичному режимі контролювати працездатність всіх систем Factory 56, відстежувати запас необхідних і доставляти відсутні деталі, використовуючи більш 400 безпілотних візків AGV.

Залежно від попиту, завод може оперативно перебудовувати виробничі процеси для складання найбільш затребуваних моделей. Factory 56 може випускати всі автомобілі німецької марки, включаючи електромобілі та гібриди.

Досягти такої організації роботи дозволила система TecLines, яка замінила звичний конвеєр. Автомобілі збираються на безпілотних платформах – більшу частину часу вони залишаються на місці, а до них безпілотники AGV доставляють необхідні комплектуючі для збірки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка