Міністерство енергетики США виділяє 65 млн євро на розвиток технологій чистої енергії

Департамент енергетики США виділив понад $30 млн федерального фінансування, а також понад $35 млн коштів приватних партнерів на 68 проектів, які прискорять комерціалізацію перспективних енергетичних технологій — від чистої енергетики і передового виробництва до підвищення ефективності будівництва і матеріалів нового покоління.

Таке оголошення зробив DoE 28 червня, передає biofuels-news.com

Ці інвестиції допоможуть впровадити інноваційні рішення з національних лабораторій DoE на ринок, створюючи нові робочі місця та одночасно зміцнюючи економічну конкурентоспроможність країни і досягаючи мети президента Джо Байдена щодо чистих нульових викидів вуглекислого газу до 2050 року.

"Президент Джо Байден серйозно ставиться до того, щоб Америка зайняла місце на ринку чистої енергії, а це означає, що ми повинні працювати з найдосвідченішими підприємцями нашої країни, щоб швидко перетворити рішення з національних лабораторій Міністерства енергетики в комерційні технології, — заявила міністр енергетики Дженніфер м. Гранхольм. - Ці проекти допоможуть нам впровадити інновації, що змінюють правила гри, які дозволять нам виграти змагання з чистої енергії, одночасно створюючи робочі місця і можливості у всіх регіонах країни».

Призначення стимулюючих виплат здійснюється за сприяння Фонду комерціалізації технологій DoE Office of Technology Transitions (OTT)(TCF).

TCF була створена відповідно до Закону Про енергетичну політику 2005 року, щоб допомогти каталізувати зусилля агентства з досліджень, розробок, демонстрації та впровадження доступних, готових до ринку енергетичних рішень шляхом зміцнення партнерських відносин між національними лабораторіями DoE та американськими підприємцями.

На даний момент TCF профінансувала понад 380 проектів, виділивши понад 170 мільйонів доларів на фінансування від більш ніж 300 партнерів з приватного сектора, включаючи виробників автомобілів, компанії зі зберігання енергії, комунальні підприємства, біоенергетичні компанії, постачальників сонячної енергії та аерокосмічні компанії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка