Місто у Німеччині переходить на геотермальну енергію для опалення

Німецьке місто Шпаєр має намір використовувати геотермальну енергію у централізованому теплопостачанні.

Проект розробляє місцева комунальна компанія Stadtwerke Speyer, яка оголосила про плани стати кліматично нейтральною у виробництві електроенергії до 2030 року та у опаленні до 2040 року, передає world-energy.org

«Частка "зеленої енергії" у централізованому теплопостачанні зараз складає близько 30%, - пояснює Вольфганг Бюрінг, керуючий директор SWS. – Більшість забезпечує сусідній Мангейм, де відпрацьоване тепло від вугільної електростанції надходить у тепломережу - зелена частка у значній мірі обумовлена термічною переробкою відходів MVV на Friesenheimer Insel».

На додаток до децентралізованого виробництва тепла, наприклад на ТЕЦ, Stadtwerke Speyer у даний час вивчає, який внесок може зробити геотермальна енергія у кліматично нейтральне теплопостачання. Вони співпрацюють з сусідньою комунальною компанією Stadtwerke Schifferstadt вже три роки. Обидві комунальні служби спільно отримали дозвіл на пошук родовища "Рейн-Пфальц", площа якого становить близько 150 квадратних кілометрів.

«Централізована тепломережа вже прокладена у багатьох районах міста, вугільну електростанцію в Мангеймі доведеться зняти з електромережі найпізніше до 2038 року, а швидше за все, набагато раніше, - зазначають розробники проекту. - Має сенс використовувати хороший геотермальний потенціал Верхньорейнської рівнини і у Шпайєрі, і у Шифферштадті».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка