На Філіппінах встановлять плавучу систему накопичення електроенергії

Біля міста Мако(Філіппіни) встановлять великомасштабну плавучу систему накопичення електроенергії.

Проект першої у Південно-Східній Азії СНЕЕ реалізує фінська компанія Wärtsilä, передає energy-storage.news

Систему накопичення електроенергії потужністю 54 МВт і енергоємністю 32 МВт*год встановлять на баржі, яка належить компанії Therma Marine Inc і на якій наразі вже розміщена дизельна теплоелектростанція потужністю 100 МВт.

СНЕЕ надаватиме системні послуги відповідно до контракту, укладеного Therma Marine Inc з системним оператором Філіппін National Grid Philippines. Установка СНЕЕ на плавучу ТЕС скоротить час завантаження плавучої енергетичної баржі з 15 до 3 хв.

За словами представника Wärtsilä, спорудження першої плавучої СНЕЕ на Філіппінах свідчить про важливість використання гнучких енергоресурсів для досягнення поставлених цілей з розширення використання відновлюваних джерел енергії у регіоні. Хоча для Південно-Східної Азії це перша великомасштабна Плавуча СНЕЕ, Wärtsilä у цілому по світу вже встановила СНЕЕ сумарною потужністю 1 500 МВт на 26 плавучих дизельних ТЕС.

На Філіппінах, що складаються з безлічі островів з обмеженою кількістю земельних ділянок, придатних для будівництва електростанцій, станції, розміщені на баржах, розглядаються як одне з рішень у забезпеченні зростаючого попиту на електроенергію і суттєва допомога у розширенні використання ВДЕ. Згідно з державною статистикою, у структурі виробництва електроенергії в країні близько 10,5% займає гідроенергетика, 13,4% – геотермальна енергетика, близько 1% – вітрова і сонячна енергетика, близько 0,4% електроенергії виробляється з біомаси, а основна частка електроенергії – з вугілля, нафти і природного газу. Національна програма з використання ВДЕ (National Renewable Energy Programme, NREP), розроблена Міністерством енергетики Філіппін, спрямована на доведення потужності ВДЕ-генерації в країні до більш ніж 15 ГВт до 2030 року, включаючи збільшення потужності геотермальної генерації на 75%, гідрогенерації – на 160%, а також введення в експлуатацію більше 2 ГВт потужності вітрової і 284 -1 528 МВт сонячної генерації. Досягнення поставлених цілей допоможе країні підвищити частку ВДЕ-генерації у складі генеруючих потужностей в країні до 50-60%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка