На Японському острові запрацювала система акумулювання сонячної енергії ємністю 21 МВт*год

На північному острові Японії Хоккайдо запрацювало сховище сонячної енергії на 6 МВт / 21 МВт-год. На острові за останні два десятиліття спостерігається активний розвиток широкомасштабних фотоелектричних та вітрових електростанцій через відносно низькі витрати на землю порівняно з іншими регіонами країни. Однак, інтеграція енергетичної мережі та стабільність енергосистеми стали проблемою.

Розв’язати її можна шляхом підключення систем акумулювання енергії. Хорошим прикладом може слугувати установка на 6 МВт / 21 МВт *год, яку китайський виробник інверторів Sungrow підключив в кінці 2020 року. Завод покладається на інвертори та контейнерне рішення для зберігання енергії на основі оксиду кобальту марганцю літію та нікелю (NCM) і займає близько 85 га, пише PV-magazinе.

«Акумулятори дозволяють ефективніше інтегруватися в мережу, – йдеться у заяві виробника. – Надійна конструкція робить систему міцною і стійкою до погодних умов, особливо це важливо на Хоккайдо, де температура може бути нижче -35 градусів Цельсія».

На острові Хоккайдо зараз розробляється ще один масштабний проект зберігання сонячної енергії. Забудовник нерухомості Tokyu Land будує сонячну електростанцію потужністю 92 МВт з літій-іонним накопичувачем енергії ємністю 25,3 МВт*год.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка