На уряд Британії подали до суду за дозволи на буріння нафтових свердловин

На уряд Великої Британії подали до суду за видачу дозволів на буріння нафтових свердловин у Північному морі.

На такий крок наважилась Міжнародна екологічна організація Greenpeace, передає kosatka.media

Це перший випадок, коли дозвіл на буріння для компанії BP буде оскаржено у суді і відбудеться це напередодні проведення у листопаді у шотландському місті Глазго Конференції ООН зі зміни клімату (COP-26).

«Обурливо, що уряд Великобританії регулярно штампує дозволи на видобуток нафти, повністю ігноруючи вплив викопного палива на клімат, - говорить представник організації Мел Еванс. - Сподіваємося, що суддя погодиться з тим, що юридично цього не можна допустити».

До подібного судового позову Greenpeace підштовхнуло звернення Oil & Gas UK, провідної торгової асоціації шельфової нафтогазової галузі Сполученого Королівства, до британського уряду про необхідність підтримки 18 нових проектів у Північному морі для стабільного забезпечення країни енергоресурсами.

У січні-березні 2021 року Велика Британія змушена була імпортувати 56% природного газу, необхідного для виробництва тепла та електроенергії, що на 8% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Це сталося на тлі зниження видобутку газу у Північному морі внаслідок тривалого спаду у галузі. За словами виконавчого директора Oil & Gas UK Дейрдре Мічі, зміни необхідні, тому питання полягає у тому, як швидко ми зможемо змінити ситуацію».

Скорочення Британією внутрішнього виробництва нафти і газу, зниження попиту, «ризикує зробити нас все більш залежними від інших країн», попередила Дейрдре Мічі. "Нафта і газ забезпечили майже три чверті всіх енергоресурсів країни у минулому році, і ми будемо продовжувати покладатися на них», – додала глава організації.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка