Нідерланди встановлять найбільшу в країні систему зберігання енергії

Поблизу Лелістада встановлять найбільшу у Нідерландах систему зберігання енергії потужністю 24 МВт і ємністю 48 МВт-год.

Проект Giga Buffalo у провінції Флеволанд, яка є одним з регіонів країни, найбільш страждає від обмежень електромереж, реалізує голландська енергетична компанія Eneco і нідерландський постачальник акумуляторів Giga Storage, передає world-energy.org

Будівництво енергосховища планується розпочати цього року, а завершення проекту заплановано на осінь 2022 року.

Giga Buffalo зберігатиме близько 30 000 МВт-год у рік і використовуватиметься Eneco для прогнозування помилок попиту і пропозиції на ринку внутрішньоденної торгівлі. Проект буде розташований недалеко від Вагенінгенського університету та досліджень і буде підключений до місцевої інтелектуальної мережі Windnet.

Eneco і Giga Storage у минулому році встановили систему зберігання енергії Giga Rhino потужністю 12 МВт, спираючись на технологію, надану NEC Energy Solutions на майданчику.

"Для Eneco здатність збалансувати попит і пропозицію енергії, внутрішньоденні позиції, життєво важлива для того, щоб мати можливість реалізувати подальшу інтеграцію стійких засобів виробництва", - сказав Люсьєн Вігерс, комерційний директор Eneco Energy Trade. "Зберігання енергії у батареях, доступних 24/7, відіграє важливу роль у цьому, тому ми раді розробці GIGA Buffalo, яка в той же час також дозволяє нам значно скоротити викиди CO2".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка