Німеччина виділила 40 млн євро на підтримку фахівців у галузі виробництва акумуляторів

Німеччина виділила 40 мільйонів євро для підвищення кваліфікації фахівців у галузі виробництва акумуляторів.

Програму підтримки фахівців у батарейній промисловості запустило Федеральне міністерство економіки та енергетики (BMWi), передає solarserver.de

"З двома європейськими великими проектами та численними іншими великими інвестиціями в акумуляторну галузь Німеччина знаходиться у центрі нового європейського ланцюжка створення вартості батарей, – говорить федеральний міністр економіки Петер Альтмайер. – Вже у найближчі кілька років у країні буде створено понад 10 000 робочих місць у виробництві, використанні та переробці батарей: з одного боку це відкриває великі можливості для регіонів і підприємств, що знаходяться під загрозою структурних змін, але водночас зростатиме потреба у кваліфікації для працівників, тому потрібні значні інвестиції».

Проекти передбачають проведення освітніх компаній, створення корпоративних кластерів та дослідницьких установ для підтримки виробництва акумуляторів і визначення кваліфікаційних потреб у батарейній галузі. При цьому будуть задіяні всі дотичні галузі, такі як автомобілебудування, хімія або машинобудування, які будуть розробляти, реалізовувати та оцінювати, серед іншого, професійні кваліфікаційні профілі, кваліфікаційні заходи, а також навчальні засоби масової інформації.

В рамках заохочення кваліфікаційних заходів можуть бути зроблені економічні обґрунтування, налагоджена робота інноваційних кластерів, надана інноваційна допомога для малих та середніх підприємств, а також проведені навчальні заходи.

Ескізи проекту можуть бути представлені до 15 вересня і 3 листопада 2021 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка