Німеччина запустила в Україні навчальний курс з промислового енергоаудиту

В Україні запустили навчально-практичний курс з промислового енергоаудиту для державних і комунальних підприємств.

Ініціатива реалізована за підтримки Уряду Німеччини у рамках проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності», передає saee.gov.ua

«Промисловість потребує належної уваги з точки зору впровадження енергоефективних проектів, - зазначив голова Держенергоефективності Валерій Безус. - На цей сектор припадає близько 30% від усього енергоспоживання в Україні».

Енергоаудит – перший обов’язковий крок для аналізу та оптимізації енергоспоживання. Підприємство матиме детальну інформацію про енерговтрати та можливості їх зменшення.

«Учасники курсу вивчатимуть основи та особливості проведення енергоаудиту на промислових підприємствах, нормативне забезпечення, а також фінансову оцінку, планування і впровадження проектів з енергоефективності, - розповіла радниця проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» Світлана Чеботарьова. - Родзинкою курсу є акумульований досвід проведених за підтримки GIZ енергоаудитів для понад 60 підприємств у 4 галузях промисловості: хлібопекарській, молокопереробній, машинобудуванні та виробництві неметалевих будівельних матеріалів».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка