Німецькі фермери отримуватимуть прямі виплати ЄС за екологічність та збереження ландшафту

Німецькі фермери отримуватимуть прямі виплати Євросоюзу за відмову від використання пестицидів або збереження ландшафту на луках і пасовищах.

Це випливає з пакету законів, прийнятого Бундестагом, передає aussiedlerbote.de

Чверть виплат Євросоюзу німецьким фермерам прив'яжуть до певних екологічних вимог вже наступного року.

До 2027 року фермери Німеччини отримуватимуть від ЄС щорічно близько шести мільярдів євро. До цих пір розподіл таких коштів в основному грунтувався на площі ферм, незалежно від впливу на навколишнє середовище і ландшафт. У найближчі роки розподіл грантів ЄС для німецьких фермерів все більше буде грунтуватися на інших критеріях, таких як захист навколишнього середовища і благополуччя тварин.

Реформа дозволить малому і середньому бізнесу отримати значно більшу фінансову підтримку. Молоді фермери віком до 40 років також отримують більше грошей. Це додатковий критерій виплат Євросоюзу. Крім того, у майбутньому буде виплачуватися надбавка для власників пасовищних тварин. Вони досі не отримували вигоду з надбавки за площу.

Як інформує сайт Федерального агентства по сільському господарству і продовольства, фінансування надходить від двох сільськогосподарських фондів ЄС: Європейського фонду сільськогосподарських гарантій (EAGF) та Європейського сільськогосподарського фонду для розвитку сільських районів (EAFRD).

Щоб отримати прямі платежі ЄС, потрібно виконати безліч умов. Це так званий "інструмент перехресної відповідності". До них відносяться численні правила і директиви ЄС щодо захисту природи, навколишнього середовища, тварин і споживачів, а також заходи з підтримки територій в хорошому сільськогосподарському та екологічному стані.

Дотримання вимог постійно перевіряється - за порушення накладаються санкції. Наприклад, для сільськогосподарських угідь, які не використовуються для виробництва, заходи з озеленення є обов'язковими. Не можна видаляти деякі елементи ландшафту, такі як живоплоти і ряди дерев. Навіть якщо це дозволить фермерам організувати набагато більш прибуткове сільськогосподарське виробництво.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка