Парламент ЄС схвалив закон про клімат

Європейський парламент схвалив закон ЄС про клімат, який закріплює досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року і проміжної мети скорочення чистих викидів парникових газів принаймні на 55% до 2030 року у порівнянні з рівнями 1990 року.

Пропозиція Європейської комісії з регулювання викидів та абсорбції парникових газів в результаті землекористування, змін у землекористуванні та лісового господарства може підвищити цільовий показник на 2030 рік до 57% за рахунок вкладу нових поглиначів вуглецю, передає enerdata.net

Тепер закон повинен бути офіційно схвалений державами-членами ЄС, а потім набуде чинності. Європейська комісія також внесе пропозицію про досягнення цільового показника на 2040 рік не пізніше ніж через шість місяців після першого глобального огляду у 2023 році, передбаченого Паризькою угодою.

У квітні 2021 року Європейська комісія, Європейський парламент та Рада країн ЄС досягли тимчасової угоди щодо Європейського кліматичного законодавства, що зміцнює кліматичні амбіції до 2030 року. Крім того, у тексті визнається необхідність посилення поглинання вуглецю в ЄС за рахунок більш амбітного регулювання викидів та абсорбції парникових газів в результаті землекористування, змін у землекористуванні та лісового господарства і створюється Європейська Науково-консультативна рада зі зміни клімату, яка надаватиме незалежні наукові консультації.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка