ЄС переходить на енергодипломатію для просування зеленої енергетики

Євросоюз застосовуватиме енергетичну дипломатію для просування «зеленої» енергетики.

Відповідну концепцію затвердила Рада ЄС, передає mind.ua

Зусилля енергодипломатії ЄС будуть спрямовані на гальмування інвестицій в інфраструктурні проекти з розвитку традиційних джерел енергії у третіх країнах, якщо вони не будуть створюватися на принципах енергетичної нейтральності і підтримувати міжнародні зусилля зі зниження викидів парникових газів.

Крім того, Рада ЄС закликає до поетапної відмови від вугілля у виробництві енергії в усьому світі і планує підтримувати міжнародні ініціативи щодо скорочення викидів метану.

«Зміна клімату є екзистенціальною загрозою для людства, – наголосили у Раді ЄС. - Глобальні заходи з боротьби зі зміною клімату не дозволять досягти довгострокових цілей Паризької угоди і Порядку денного у галузі сталого розвитку на період до 2030 року».

Рада також відзначила нерозривний зв'язок між зміною клімату та безпекою і обороною, а також необхідність посилення та актуалізації роботи по взаємозв'язку клімату і безпеки, а особливо підтримки діяльності ООН.

Висновки підтверджують незмінну прихильність ЄС подальшому нарощуванню мобілізації міжнародного кліматичного фінансування, включаючи методи сталого фінансування, в якості внеску у перехід до кліматичної нейтральності. У цьому контексті Рада відзначає, що ЄС є найбільшим учасником державного фінансування боротьби зі зміною клімату, подвоївши свій внесок у порівнянні з показником 2013 року до 23,2 млрд євро у 2019 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка