Шведи отримали грант у $7,3 млн на запуск у масове виробництво дерев’яної щогли вітротурбіни

ЄС надала грант у 69 млн шведських крон (7,3 млн доларів) на розробку комерційної дерев'яної вежі вітротурбіни.

Інженерно-промислова проектна компанія Modvion отримала кошти у рамках програми EIC Accelerator, передає energosmi

"Ця підтримка ЄС є доказом величезного потенціалу дерев'яних веж вітрових турбін, і це допоможе нам розвиватися як компанії ще більш швидкими темпами, - заявив генеральний директор Modvion Отто Лундман. - Ми тепер на один крок ближче до того, щоб запропонувати комерційні клімат-нейтральні вежі вітрових турбін".

Грант ЄС буде використаний для будівництва у районі Гетеборга першої вежі висотою 100 м у комерційних масштабах для Varberg Energi.

"Фінансування створює безпеку для нас, наших партнерів та потенційних інвесторів, - додав Отто Лундман. - Тепер ми можемо зосередитися на збільшенні робочої сили, будівництві нового об'єкта розвитку та будівництві першої повномасштабної дерев'яної вежі вітротурбіни".

Modvion також підписав декларації про наміри з Rabbalshede Kraft для десяти веж, кожна з яких має висоту не менше 150 метрів.

"Наші дерев'яні вежі вітротурбін мають величезний попит, - каже генеральний директор Modvion. - Ламінована деревина міцніше сталі при однаковій вазі, і завдяки модульній конструкції вітряні турбіни можуть бути виготовлені як з більш високими, так і з меншими витратами».

Будівництво з дерева також радикально знижує викиди вуглекислого газу, що дозволяє нам пропонувати енергію вітру, не залежну від клімату, резюмував Отто Лундман.

У квітні Modvion встановила на острові Бьорке за межами Гетеборга свою першу дерев'яну вежу на замовлення Шведського центру вітроенергетичних технологій у Технологічному університеті Чалмерса.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка