Швейцарська компанія отримала $100 млн для будівництва веж для зберігання гравітаційної енергії

Швейцарський виробник отримав фінансування у розмірі 100 мільйонів доларів для будівництва веж для зберігання гравітаційної енергії.

Інвестиції компанія Energy Vault  надійшли від Prime Movers Lab за додаткової участі SoftBank, Saudi Aramco, Helena та Idealab X, передає pv-magazine.com.

Залучений капітал піде на розгортання платформи EVx для клієнтів у США, на Близькому Сході, в Європі та Австралії. Перші вежі у США планується встановити у четвертому кварталі 2021 року з більш широким глобальним зростанням протягом 2022 року.

Платформа EVx являє собою вежу-кран з шістьма стрілами, призначену для зарядки від поновлюваних джерел енергії у мережевому масштабі. Він піднімає великі блоки за допомогою електродвигунів, створюючи тим самим гравітаційну енергію. Коли необхідно повернути енергію в мережу, блоки опускаються, збираючи кінетичну енергію.

Як зазначають у Energy Vault, ємність піднятих композитних блоків не погіршується, і вони можуть залишатися у піднятому положенні необмежений час. «Композитні блоки зроблені з місцевих матеріалів, а також з матеріалів, призначених для сміттєспалювальних заводів, включаючи перероблену вугільну золу, відходи гірничих робіт і лопаті вітряних турбін, - уточнили в компанії. - Вежа EVx має ефективність 80-85% у обидва кінці і більше 35 років технічного терміну служби, вона має масштабовану модульну конструкцію, що забезпечує ємність сховища до декількох гігават-годин».

Технологія Energy Vault може економічно обслуговувати додатки з більш високою потужністю/меншою тривалістю з додатковими послугами від 2 до 4 годин, а також може масштабуватися для обслуговування більш тривалих вимог від 5 до 24 годин і більше.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка