Світові потужності геотермальних станцій зростуть на 8 ГВт за п’ять років

У світі потужності геотермальних електростанцій зростуть на 8 ГВт до 2025 року.

Про це повідомляє аналітична компанія Rystad Energy у доповіді, опублікованій 9 жовтня, передає rossaprimavera

Потужності геотермальних електростанцій зростуть з 16 ГВт у кінці 2020 року до 24 ГВт у 2025 році. Очікується, що кількість пробурених свердловин у світі зросте з 223 у 2019 році до 380 у 2025 році. Загальні інвестиції за п’ять років складуть $25 млрд.

Збільшення використання геотермальної енергії зумовлено переходом енергетичних компаній на ринки альтернативної енергетики.

Як відзначають аналітики, зростання кількості геотермальних свердловин підтримає нафтосервісні компанії, які будуть їх бурити.

За даними компанії з 2010 по 2020 рік у нові розробки у сфері геотермальної енергетики було інвестовано в цілому $40 млрд.

У США встановлені геотермальні станції загальною потужністю 4 ГВт, у Індонезії і Філіппінах – по 2 ГВт.

До 10 країн з найбільшою потужністю геотермальної електроенергетики входить Туреччина, Італія, Нова Зеландія, Кенія, Мексика. На дев'ятому місці знаходиться Ісландія і замикає десятку лідерів — Японія.

Топ-10 країн-виробників геотермальної енергії виробляють 90% від загального обсягу ринку. Наразі багато країн планують незабаром вийти на геотермальний ринок, особливо у Європі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка