ТОВ «АДС» випустить у продаж літій - залізо фосфатні акумуляторні батареї

Український виробник промислових лужних акумуляторних батарей ТОВ «АДС» розпочав виробництво та продаж літій - залізо фосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей з номінальною напругою 12,8 вольт і 48 вольт та номінальною ємністю від 50 А * год до 200 А * год. 

Вся серія продукції «ADS Lithium Technology» збирається на заводі компанії в місті Великі Мости Львівської області з високоякісних комплектуючих вироблених в КНР, що гарантує можливість придбати літій-іонні акумулятори за найнижчими цінами, без додаткових посередницьких націнок і втрати якості. В якості матеріалу для катода використовує фосфат заліза. Літій - залізо фосфатна система має добрі електрохімічні властивості і низький внутрішній опір. Основними перевагами таких акумуляторів є високі показники сили струму, тривалий термін служби, висока термічна стабільність, підвищена безпека, високе значення щільності енергії, що запасається і велика допустима кількість циклів заряду-розряду.

Літій - залізо фосфатні акумулятори часто використовуються в якості заміни свинцево - кислотним. Чотири елементи такої батареї забезпечують напругу в 12,8 вольт, що аналогічно напрузі шести елементів по два вольта свинцево - кислотного.

Відповідно до світової практики, сферами застосування літій - залізо фосфатних акумуляторних батарей можуть бути:

- автономні, гібридні сонячні і вітрові електростанції;

- базові приймально-передавальні станції операторів мобільного зв'язку;

- системи гарантованого та безперебійного електроживлення;

- системи оперативного постійного струму.

Литий 48100.png12V_50Ah_.png

Окремими перспективним напрямками для застосування літій-іонних джерел живлення є:

- тягові батареї для наземного транспорту;

- тягові батареї для автомобільного транспорту;

- тягові батареї для міського електротранспорту.

48v50Ah с логотипом.png12V_200Ah.png

Про компанію:

ТОВ «Автономні Джерела Струму» - українська компанія, центральний офіс якої знаходиться в Києві. Виробничий комплекс компанії розташований в місті Великі Мости Львівської області.

Компанія «АДС» спеціалізується на впровадженні та розробці інноваційних технологій зберігання енергії.

З моменту заснування в 1998 році ТОВ «АДС» орієнтована на виробництво лужних нікель-кадмієвих та нікель-залізних акумуляторних батарей для різних сфер застосування. Компанія виробляє акумуляторні батареї (АКБ) для навантажувачів, телекомунікаційного обладнання, електроенергетики, залізничного транспорту, а також для систем залізничного зв'язку і автоматики.

ТОВ «АДС» є лідером українського ринку з розробки та виробництва тягових АКБ для транспортних засобів, стартерних АКБ для тепловозів, шахтних АКБ, АКБ для систем альтернативної енергетики, а також стаціонарних АКБ для різноманітного застосування.

З 2020 року підприємство приступило до збірки літій-іонних акумуляторних батарей з елементів з катодом на основі фосфату заліза (LiFePO4).

Додаткова інформація про діяльність компанії та продукцію за посиланням: https://ads.ua


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка