Цукровий завод на Черкащині запустив біогазовий комплекс потужністю 7,5 МВт

У селі Селище(Черкаська область) запрацював біогазовий компалекс потужністю 7,5МВт.

Проект реалізував Zorg Biogas, залучивши кращого німецького технолога д-ра Ганса Фрідмана, передає AgroReview

"Рекомендували використовувати мікроелементи, оскільки жом не містить всього того, що необхідно для бактерій, однак замовник вирішив провести експеримент і запустив в роботу два реактори з мікроелементами, а один – без, - розповідає генеральний директор ТОВ "Зорг Біогаз" Ігор Реддіх. - Реактор без мікроелементів почав "хворіти", різниця стала помітною вже на третій тиждень, реактор з мікроелементами, запущений пізніше, наздогнав і перегнав реактор без мікроелементів».

Однією із складових швидкого запуску станції стала біогазова лабораторія, завдяки якій оператори знають, що відбувається в реакторі та можуть розрахувати оптимальну норму завантаження сировини.

Біогазовий комплекс в селі Селище має найкращу систему очищення газу від сірки та німецьке обладнання.

"Українська станція перевершила по технічному оснащенню навіть знамениту станцію на цукровому заводі у місті Анклам (Німеччина), - зауважує технічний директор ТОВ "Корсунь Еко Енерго" Сергій Підлубний. - На німецькій станції немає можливості вантажити брудну сировину, тоді як станція у Селищі обладнана завантажувачем з каміннявловлювачем".

Електроенергія згенерована біогазовим комплексом поставляється у мережу за «зеленим» тарифом. ДП "Гарантований Покупець" платить 14,8 євроцента за кВт·год.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка