Танзанія штрафуватиме виробників пластикових пакетів на $400 тис

Уряд Танзанії дав роздрібним торговцям і виробникам три місяці для зупинки виробництва і використання несертифікованих одноразових пластикових пакетів.

Як заявила міністр з навколишнього середовища Уммі Мвалиму 9 січня, після закінчення пільгового періоду порушників чекає тюремне ув'язнення або штраф у розмірі до $400 000 доларів, передає rossaprimavera

«Пластикові пакети, які Національне бюро стандартів (TBS) заборонило за невідповідність державним вимогам, як і раніше продовжують вироблятися, але під іншими категоріями товарів, - заявила вона. - Такі пакети є майже всюди по всій країні, що зводить нанівець зусилля уряду щодо захисту навколишнього середовища».

Міністр пояснив, що пакети, схвалені владою, це одноразовий пластиковий пакет з шаром 30 мікрон і шаром 60 мікрон для поліетиленових пакетів подвійного використання. Пакети також повинні містити печатку, а також реквізити компанії-виробника та сертифікат TBS.

"Виробники та роздрібні торговці мають три місяці, щоб відмовитися від виробництва несертифікованих пакетів, — сказала вона. - Уряд не виступатиме з іншою заявою після закінчення пільгового періоду – і по всій країні будуть введені репресивні заходи».

За виробництво несертифікованих пластикових пакетів законодавство Танзанії передбачає з 2019 року покарання у вигляді двох років тюремного ув'язнення або штрафу у розмірі до $400 000 доларів. Особа, виявлена з пластиковим пакетом, може бути оштрафована на місці на суму 30 000 євро.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка