Tesla представила сонячну панель для житлових будинків потужністю 420 Вт

Американська компанія Tesla запускає нову 420-ватну сонячну панель, яка може використовуватися для житлових приміщень, пише Eleсtrek.

У той час як Ілон Маск постає перед судом в Делавері з приводу придбання Tesla SolarCity, енергетичний сектор автовиробника продовжує займатися розробкою нового сонячного модуля, який допоможе дещо оптимізувати роботу американського концерну.

Автовиробник ще не оновив свій онлайн-конфігуратор сонячних панелей. На сьогоднішній день в ньому як і раніше представлені тільки 340-ватні сонячні панелі компанії Hanwha Solar. Нова панель потужніша, ніж ті, що Тесла пропонувала ринку раніше, і одна з найпотужніших, що підходить для встановлення на дахах житлових будинків.

2.jpg

Завдяки новому ціноутворенню і новій політиці відповідності цін Tesla Solar стала надзвичайно конкурентоспроможною, і компанія збільшила кількість установок до 92 МВт, розгорнутих в минулому кварталі.

У компанії заявляють, що «система вимагає на 20 відсотків менше модулів для досягнення тієї ж потужності, що і стандартна система. Модуль може похвалитися високою ефективністю перетворення. Завдяки запатентованому дизайну Zep Groove, повністю чорний модуль легко з'єднується з компонентами Tesla ZS, щоб утримувати панелі близько до даху і близько один до одного, створюючи естетичний вигляд».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка