У 2020 році світовий ринок акумуляторів для електромобілів зріс на 21%

Протягом 2020 року ринок акумуляторів для електричних автомобілів зріс на 21% – до 142,8 ГВт*год – а ключовими постачальниками провідних автовиробників стали CATL, LG Energy Solution і Panasonic, інформує Хайтек.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон виявився недосяжним лідером у виробництві акумуляторів – в список з десяти найбільших постачальників не потрапила жодна компанія з США чи Європи. А найкраще зростання показала LG Energy Solution – на 172%, до 33,5 ГВт * год – завдяки співпраці з Tesla і Volkswagen Group.

Апетити компаній, що виробляють електромобілі, ростуть в геометричній прогресії, але глобальні лідери ринку ще не встигли закріпитися. У минулому році південнокорейські виробники – LG Energy Solution, Samsung SDI і SK Innovation – почали різко зростати. У річному обчисленні LG зросла на 172%, Samsung SDI – на 85%, а SK Innovation – на 274%. Однак Південна Корея не змогла наздогнати китайську CATL, яка продовжує домінувати, незважаючи на порівняно повільне зростання – на 5,4% в порівнянні з попереднім роком.

Зміни аналітики пояснюють невеликим досвідом автовиробників, пандемією коронавіруса і нестабільними поставками. У минулому році було використано 142,8 ГВт-год акумуляторних блоків, що на 21% більше, ніж в 2019 році. При цьому в першому і другому кварталах 2020 року попит був нижче рівня 2019 року, а основне зростання припало на другу половину року.

Підходи у постачальників акумуляторів також різні – деякі забезпечують акумуляторами максимальну кількість компаній, інші – фокусуються на декількох автовиробниках і прагнуть максимально повно задовольнити їх попит. CATL вибрала першу стратегію – PSA Group, Hyundai Motor, BMW, Toyota, Honda і багато інших отримали від постачальника акумулятори з сумарною ємністю 34,3 ГВт *год.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка