У Британії уклали першу в країні угоду з продажу геотермальної енергії

У Великій Британії уклали першу в країні угоду про покупку електроенергії і тепла, вироблених на геотермальній станції.

Договір купівлі-продажу електроенергії (PPA)підписав оператор Geothermal Engineering Ltd з компанією Utility Ecotricity, передає power-technology.com.

Компанія закупить 3-5 МВт-год електроенергії, виробленої на першій у Великобританії глибокій геотермальній станції United Downs у Корнуоллі, на південному заході Англії. Тепло у заводу також купуватиме місцеве підприємство для дозрівання рому.

На ділянці використовується видобувна свердловина глибиною 5,3 км і нагнітальна свердловина глибиною 2,4 км, які перетинають зону розлому Порттован, приблизно у 800 метрах на захід від цього місця.

"Ми працювали над цим питанням протягом багатьох років і випробування, які ми нещодавно завершили на свердловинах, включаючи найглибшу свердловину, коли-небудь пробурену на суші у Великобританії, показують значний потенціал геотермальної енергії для постачання теплом і енергією не тільки нашого ділянки, але і всього Корнуолла», - заявив засновник і керуючий директор Geothermal Engineering Доктор Райан Лоу.

У найближчі два роки компанія планує відкрити нові майданчики, які будуть виробляти мінімум 5 МВт базового навантаження і до 20 МВт тепла. Для розробки цих проектів компанії буде потрібно $271 млн (200 млн).

"Геотермальна енергія - це справді захоплююча форма енергії, яка поки ще не використовується у Великобританії, - каже генеральний директор Ecotricity Дейл Вінс. - Ми раді додати енергію до енергетичного балансу наших клієнтів”.

Британська геотермальна енергетика ніколи не досягала промислових масштабів. Це відбувалося частково через порівняно низький рівень геотермального теплового потоку на більшій частині території країни. За рідкісним винятком, Південно-Західна Англія має найбільший потенціал виробництва геотермальної енергії.

Тим не менш, у гірничодобувних регіонах Британії планують видобувати теплу воду з покинутих шахт для проектів централізованого теплопостачання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка