У Делі побудують вуглецево-нейтральний аеропорт

У 25 милях на південь від Делі(Індія) побудують вуглецево-нейтральний аеропорт.

Конкурс на розробку терміналу з нульовим викидом вуглецю виграли архітектурні фірми Nordic Office of Architecture, Grimshaw, Haptic в співдружності з консультантами STUP, передає dezeen.com

Міжнародний аеропорт Делі-Нойда буде побудований в Джеварі девелопером Zurich Airport International.


Переможці, які обіцяли спроектувати "найзеленіший аеропорт Індії", випередили суперників - команди Gensler і Arup, а також SOM і Mott McDonalds.

Для проекту терміналу аеропорту, який буде здатний обслуговувати 30 мільйонів пасажирів на рік, була поставлена мета - нульовий викид вуглецю і відповідність сертифікату стандарту LEED Gold.


Вуглецево-нейтральний дизайн - це термін для будівель, які прагнуть видалити з атмосфери стільки вуглекислого газу, скільки вони продукують.

Проект переможців передбачає розміщення дерев всередині будівлі аеровокзалу і упорядкований внутрішній двір, щоб забезпечити світло і свіже повітря. Зелені насадження також заплановані на привокзальній площі аеропорту.

"Міжнародний аеропорт Делі-Нойда стане унікальними воротами у всесвітньо відомий Делі і в штат Уттар-Прадеш",- сказав партнер-засновник Nordic Гудмунд Стокке.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка