У Дубліні побудують 72-метрову дерев'яну вежу на сонячних панелях

У Дубліні побудують 72-метрову дерев'яну вежу на сонячних панелях.

Новий проект Dock Mill реалізує Urban Agency, передає newatlas.com

У стійку вежу планують перетворити розташований на набережній ірландської столиці старовинний млин 19 століття висотою 22 метри, на якому мають намір звести дерев'яну 50-метрову башту з дерев'яних панелей CLT (поперечно-шаруватого бруса).

На додаток до використання екологічно чистої деревини, компанія планує встановити сонячні панелі. "Використання деревини, отриманої з екологічно раціональних джерел, це найважливіша перевага для навколишнього середовища", - пояснюють в Urban Agency. Dock Mill площею 2000 кв. м матиме 13 поверхів. Всередині старого млина облаштують квартири. Зараз будівля знаходиться у занедбаному стані, тому Urban Agency реконструює її і побудує нову дощату набережну. Вежу в основному займатимуть офісні приміщення, за винятком верхніх двох поверхів, на яких розташують зимовий сад.

"Використання екологічно чистої деревини є критичною екологічною перевагою у порівнянні з іншими матеріалами: природна легка вага забезпечує зручність транспортування, зменшує вуглецевий слід будівлі і дозволяє виробляти збірку за межами майданчика для менш руйнівного будівельного процесу у щільному міському полотні доклендів, - пояснює Urban Agency, яке базується у Дубліні. - Крім того, легкість і міцність роблять деревину ідеальним рішенням для інноваційної надбудови історичного млину, ілюструючи потенціал повторного використання і збереження нашої національної архітектурної спадщини і одночасно задовольняючи попит на створення більшого простору, розширюючись вгору, а не назовні".

Зараз Dock Mill очікує дозволу на планування.

Dock Mill буде вищою за десятиповерхову дерев’яну офісну вежу «25 King»(45 м), побудовану в австралійському Брісбені, і трохи нижче канадської "Brock Commons", яка нещодавно стала найвищою дерев'яною вежею у світі. Найвищою цілісно дерев'яною вежею у світі залишається норвезька Мьуостернет (Mjøstårnet) висотою 85,4 метра.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка